Logo_wiosna1.jpg

Zakład Automatyki i Telekomunikacji Spółka z o.o. w Gdyni poszukuje pracowników w zawodzie:

Kierownik robót teletechnicznych

Zakres obowiązków:

  • pełnienie obowiązków kierownika robót teletechnicznych, zgodnie z wymogami Prawa Budowlanego,
  • prowadzenie robót budowlanych na terenie Polski północnej,
  • przeprowadzanie oraz koordynowanie procesów wyboru podwykonawców, dostawców, oraz rozliczanie kontraktów podwykonawczych,
  • weryfikacja dokumentacji, odpowiedzialność za kompletność i prawidłowość dokumentacji powykonawczej,
  • optymalizacja kosztów projektu (dbałość o wynik finansowy)
  • zarządzanie zespołem ludzi – pracowników budowlanych, firm podwykonawczych,
  • sporządzanie budżetów, planów sprzedaży, harmonogramów i rozliczeń budów,
  • współpraca z innymi działami i instytucjami.

Wymagania:

  • posiadania uprawnień budowlanych do kierowania w zakresie robót teletechnicznych bez ograniczeń,
  • znajomości kosztorysowania,
  • zaangażowania, rzetelności oraz odpowiedzialności,
  • otwartości na wyzwania, samodzielności w działaniu,
  • gotowości do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji technicznych i kompetencji organizacyjnych,
  • gotowości do częstych podróży służbowych, dyspozycyjności,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Monter - Elektryk

  • montaż instalacji i układów elektrycznych
  • montaż szaf sterowniczych i rozdzielni elektrycznych.
  • montaż instalacji i urządzeń elektrycznych
  • weryfikacja i kontrola dostaw komponentów układów elektrycznych
  • przeglądy wyposażenia i sprzętu serwisowego

Wymagania:

  • znajomość zagadnień w obszarze elektrotechniki i automatyki
  • umiejętność współpracy w zespole
  • kreatywność oraz otwartość na nowe wyzwania
  • zaangażowanie i dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV + pomiary (ew. oferujemy możliwość przeszkolenia)

Oferujemy:

Monter / Automatyk urządzeń SRK

  • prace montażowe, testy zależności i przeglądy urządzeń SRK
  • wykonywanie testów diagnostycznych i pomiarów na czynnych urządzeniach SRK

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub zasadnicze zawodowe
  • praktycznej znajomości budowy i zasad działania przynajmniej jednego typu urządzeń srk (mechaniczne, elektromechaniczne, przekaźnikowe, elektryczne)
  • zaangażowanie i dyspozycyjność do pracy w delegacji
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV, uprawnienia na "plombownicę" (ew. oferujemy możliwość przeszkolenia)

Oferujemy:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Uprzejmie informujemy, że nie zwracamy nadesłanych aplikacji.